Супрун закликає ЗМІ не поширювати міфи про вакцинацію

Супрун закликає ЗМІ не поширювати міфи про вакцинацію

874
Ukrinform
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками має відкликати раніше видане розпорядження про тимчасове вилучення вакцини Імовакс Поліо та вакцини для профілактики дифтерії, правця та кашлюку.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун у Facebook.

"Результати розслідування смерті 6-місячної дівчинки в Тернопільській області, яке проводила регіональна група оперативного реагування, доводять, що між щеплення, яке вона отримала напередодні, та смертю немає жодного зв‘язку.

Ми співчуваємо рідним та близьким дівчинки. Втрата життя дитини - це трагедія для сім‘ї й непоправна втрата для всієї країни.

Такі випадки завжди викликають біль. Проте необережність у поширенні інформації, передчасні висновки, неперевірені дані можуть спричинити ще більшу катастрофу.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками має відкликати раніше видане розпорядження про тимчасове вилучення вакцини Імовакс Поліо та вакцини для профілактики дифтерії, правця та кашлюку", - написала вона.

Читайте також: МОЗ заперечує зв`язок між вакциною та смертю дитини на Тернопільщині

Супрун також додала, що кожен з летальних випадків, які збігаються з часом, коли була зроблена вакцинація, ретельно розслідується та встановлюється справжня причина смерті. Цей процес потребує часу і у кожен критичний період Міністерство охорони здоров'я України було б дуже вдячне журналістській спільноті за максимальну виваженість та професійність у висвітленні подій.

"Ми маємо завжди пам’ятати, що вакцинація - це питання національної безпеки. І з огляду на це вести докладну та ґрунтовну комунікацію щодо вакцинації, особливо в час, коли досі популярними залишається стільки міфів, а в Україні відбуваються спалахи смертельно небезпечних хвороб", - зазначила вона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>