Супрун здивована приписом НАЗК щодо свого підлеглого

Супрун здивована приписом НАЗК щодо свого підлеглого

800
Ukrinform
МОЗ більш ніж півроку тому повідомив Нацагентству з питань запобігання корупції про можливий конфлікт інтересів у директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії Олександра Ларіна, і тоді НАЗК порушень не встановило. 

Про це в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

"Дивно, адже ще в жовтні 2017 року ми першими надіслали лист у НАЗК стосовно цього конфлікту інтересів. Директор центру тоді ж звільнив дружину. Після цього у грудні отримали від НАЗК відповідь, що порушень не встановлено. Ми проведемо службове розслідування, але зважаючи на те, що притягнення до дисциплінарної відповідальності можливе протягом 6 місяців з моменту вчинення порушення, ефективність такого розслідування під сумнівом", - зазначила Супрун.

Вона уточнила, що повідомлення про конфлікт інтересів направлялися і щодо інших закладів та установ МОЗ, але відповіді НАЗК відрізнялися у кожному випадку.

Читайте також: НАЗК знайшло конфлікт інтересів у діях підлеглого Супрун

Як повідомляв Укрінформ, Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис виконуючій обов'язки міністра охорони здоров'я Уляні Супрун стосовно директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна через наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, пов'язаного з перебуванням у його підпорядкуванні протягом тривалого часу його дружини. Згідно з приписом НАЗК вимагає провести службове розслідування та розглянути питання щодо притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>