Денісова планує ініціювати зміну Стратегії захисту ромів

Денісова планує ініціювати зміну Стратегії захисту ромів

585
Ukrinform
Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова планує ініціювати зміну Стратегії захисту й інтеграції в українське суспільство циганської національної меншості на період до 2020 року.

Про це вона повідомила в інтерв'ю Цензор.нет.

"У нас в 2015 році було створено робочу групу. Зараз її очолює віце-прем'єр Розенко. 11 травня вони збираються на засідання. Там буде і наш представник. Думаю, що ми все ж наполягатимемо на зміні цієї Стратегії", - сказала Денісова.

Вона нагадала, що документ був ухвалений і підписаний ще в 2013 році тодішнім прем'єр-міністром Миколою Азаровим для того, щоб Україна могла скоріше вступити в Європейський Союз. "Але Стратегія ж ні про що. Коли пишуть терміни виконання "2014 - 2020 років", це означає, що ніколи не станеться. І тому що не прописані заходи, які забезпечують виконання пунктів Стратегії", - сказала омбудсмен.

Читайте також: Денісова звернулася до колеги у РФ з приводу смертей у СІЗО Сімферополя

Крім того, коментуючи ситуацію, коли активісти C14 демонтували і спалили табір ромів на Лисій горі у Києві, Денісова підкреслила: "Тут порушено право національних меншин, право на свободу переміщення".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>