Прес-центр Об’єднаних сил оголосив про початок акредитації ЗМІ

Прес-центр Об’єднаних сил оголосив про початок акредитації ЗМІ

1139
Ukrinform
Прес-центр Об’єднаних сил оголосив про початок з 25 квітня акредитації представників ЗМІ для роботи в районі проведення операції ОС.

Про це повідомляє Міноборони.

"З 25 квітня 2018 року прес-центр Об’єднаних сил розпочинає прийом заявок засобів масової інформації на акредитацію для роботи в районі проведення операції Об’єднаних сил", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для отримання акредитації представники ЗМІ мають надати до прес-центру лист на бланку засобу масової інформації з проханням акредитувати відповідних працівників. Працівник ЗМІ має надіслати на електронну пошту свою фотокартку, вказати ім’я та прізвище (відповідно до основного документа, який посвідчує особу), а також скановану копію документа, що підтверджує приналежність особи до вказаного засобу масової інформації.

Читайте також: Українські військові стали переможцями змагань НАТО

У прес-центрі також наголосили, що прес-картки акредитації АТО дійсні до закінчення терміну їх дії, але не пізніше 1 серпня 2018 року.

Як повідомлялося, 30 квітня антитерористичну операцію на Донбасі буде завершено. Натомість розпочнеться операція Об'єднаних сил.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>