ЛитПолУкрбриг у 2018 році візьме участь у трьох міжнародних навчаннях

ЛитПолУкрбриг у 2018 році візьме участь у трьох міжнародних навчаннях

Укрінформ
Міжнародна литовсько-польсько-українська бригада ЛитПолУкрбриг в цьому році візьме участь у трьох навчаннях, які відбудуться на території України, Польщі та Литви.

Про це під час III Українсько-польського стратегічного форуму, що відбувся в Дубецькому замку поблизу Перемишля, в коментарі власному кореспондентові Укрінформу повідомив представник прес-служби ЛитПолУкрбриг, офіцер Збройних сил України Олександр Гайн.

"Цього року бригада залучається до трьох масштабних навчань. Зараз відбувається серія командно-штабних тренувань з розробки документації, а наприкінці року відбуватимуться три навчання: починаємо у вересні навчаннями “Рапід Трайдент” в Україні, згодом в Польщі відбуватимуться навчання “Анаконда”, а наприкінці року — "Кленова Арка" в Литві”, - заявив він.

Читайте також: Україна провела військові навчання біля адмінмежі з Кримом

За його словами, до навчань "Рапід Трайдент" на полігоні в Яворові залучатиметься командування ЛитПолУкпрбриг у кількості 50-ти офіцерів, які виконуватимуть функції штабу дивізії. Водночас, навчання “Кленова Арка” будуть підсумковими, під час яких бригада розгортатиметься повністю - з приданими підрозділами для проходження бойового злагодження.

Гайн також поінформував, що напередодні у Любліні відбувся симпозіум, у рамках якого представники Міноборони Польщі та дипломати з України і Литви обговорили питання можливого застосування підрозділів ЛитПолУкрбригу до миротворчої місії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-