Азійські ЗМІ запрошують українських журналістів до співпраці

Азійські ЗМІ запрошують українських журналістів до співпраці

Укрінформ
Секретаріат недержавної організації “Боаоський азійський форум” (БАФ) ініціює створення організації співробітництва зі ЗМІ в Азії і запрошує українські засоби масової інформації до співробітництва у проведенні щорічних форумів.

Про це в ході зустрічі із представниками українських ЗМІ наголосила директор у справах зв’язків із ЗМІ секретаріату Боаського форуму Айріс Чонг, повідомляє кореспондент Укрінформу в Китаї.

“Ми плануємо створити організацію співробітництва ЗМІ в Азії. Ми відзначаємо, що голос європейських ЗМІ стає все більш впливовим в усьому світі. Ми знаходимось перед епохою взаємозв'язків і проблема переходу від класичних до нових ЗМІ є для нас актуальною”, - сказала вона.

При цьому вона наголосила на зацікавленості у партнерстві в проведенні форуму із провідними українськими медіа. “Ми запрошуємо провідні українські ЗМІ стати партнером нашого офісу. Ми зацікавлені у співробітництві з Україною і запрошуємо українських експертів брати участь у форумі”, - зазначила Чонг. За її словами, партнерство у проведенні заходу дозволить “вносити пропозиції щодо порядку денного форуму”.

Читайте також: Покарання журналістів за фейки: у Раді сказали, коли підготують законопроект

У свою чергу заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Микола Білоус наголосив на необхідності активізації роботи українських ЗМІ на азійському просторі.

“Боаський форум, ваша пропозиція і ваша зацікавленість Україною свідчить про те, що настав той час, коли необхідно активізувати роботу в азійському напрямі”, - зазначив він.

Як повідомлялося, 8-11 квітня в Китаї пройшов черговий Боаський форум, який щорічно проводиться із 2002 року. БАФ – неурядова і некомерційна міжнародна організація, метою якої є підтримка і розвиток економічного обміну, взаємодія і співробітництво як у Азії, так і за її межами шляхом проведення щорічних зустрічей високого рівня.

Основною темою цьогорічного форуму стала “політика відкритості і реформ” КНР. Окрім того, однією із тем цьогорічного форуму стала ініціатива КНР “Один пояс, один шлях”, участь в якій бере і Україна. Під час форуму із промовою виступив голова КНР Сі Цзіньпін. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-