Вже мільйон українців підписали декларації з лікарями

Вже мільйон українців підписали декларації з лікарями

616
Ukrinform
За третій тиждень кампанії з вибору лікаря первинної ланки українці уклали 1 мільйон декларацій.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Добігає кінця третій тиждень кампанії "Лікар для кожної сім’ї", і вже мільйон українців обрали свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра! Кампанія просувається в хорошому темпі там, де місцева влада та медзаклади добре підготувалися", - поінформувала Супрун.

Вона зазначила, що наразі від місцевої влади очікується забезпечення закладів первинної допомоги необхідним міннімумом для укладання декларацій. 

"Зараз головне, щоб місцева влада тих міст та сіл, медзаклади яких ще тільки починають долучатися до трансформації системи охорони здоров'я, активно їм допомагала. Інтернет, комп’ютери, принтери та папір - базові речі, необхідні для підписання декларацій із пацієнтами. Вони мають бути забезпечені владою на місцях", - написала Супрун.

Читайте також: Вже більше півмільйона українців підписали декларації з лікарями

Як повідомляв Укрінформ, 2 квітня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з вибору лікаря первинної ланки "Лікар для кожної сімї". Українці отримали можливість вибрати свого лікаря - терапевта, педіатра або сімейного лікаря - незалежно від місця реєстрації. Для цього потрібно прийти до обраного фахівця з документами та укласти з ним декларацію про надання послуг первинної медичної допомоги. Всі дані про пацієнта вносяться до електронної системи охорони здоров'я, на підставі цього лікарі будуть отримувати оплату від держави за надання медичних послуг кожному конкретному громадянину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>