SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Кабмін хоче змін до бюджету заради фінансування Суспільного - 17.04.2018 15:40 — Новини Укрінформ
Кабмін хоче змін до бюджету заради фінансування Суспільного

Кабмін хоче змін до бюджету заради фінансування Суспільного

Фото
670
Ukrinform
Кабінет міністрів має намір ініціювати внесення змін до закону про держбюджет-рік для того, щоб забезпечити фінансування Суспільного мовлення.

Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав під час суспільно-політичного форуму "Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Уряд буде ініціювати зміни до бюджету, щоб фінансувати ті реальні потреби, які є, для фінансування Суспільного", - сказав Гройсман.

За його словами, заплановані понад 700 млн грн - це немало, але влада шукатиме шляхи дофінансовувати у міру можливості. "Всі медіа-представники говорять про те, що це колосальний бюджет для такого медіа і для тих завдань, які перед ним стоять у цьому році", - зауважив Прем’єр-міністр.

Він також підкреслив, що за використані кошти "має бути публічний звіт".

Читайте також: Грошей на Суспільне вистачить лише до квітня — Лебедєва

Гройсман також заявив, що завжди підтримував та підтримуватиме надалі позицію щодо свободи ЗМІ.

Суспільно-політичний форум Реанімаційного пакету реформ "Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду" в Києві / Фото: Владислав Мусієнко, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, на початку квітня наглядова рада Суспільного мовлення схвалила пропозиції щодо зміни моделі фінансування НСТУ. Вони передбачають встановлення більш захищеного і прозорого механізму фінансування Суспільного мовлення в українському законодавстві шляхом спрямування до Спеціального фонду Державного бюджету 50% фактичних надходжень від ренти за користування радіочастотним ресурсом на фінансову підтримку Національної суспільної телерадіокомпанії України.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-