Нацполіція почала третю фазу впровадження детективних підрозділів

Нацполіція почала третю фазу впровадження детективних підрозділів

Укрінформ
Національна поліція України розпочала третю фазу впровадження детективних підрозділів.

Про це 12 квітня повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв під час наради з керівниками кримінальної поліції апарату та територіальних підрозділів поліції, інформує Департамент комунікації Національної поліції України.

“Ми розпочали третю фазу впровадження детективних підрозділів”, - сказав Князєв.

За його словами, детективні підрозділи, метою яких є підвищення ефективності розслідування при одночасному скороченні часових показників, наразі працюють у кожному обласному управлінні поліції.

«У кожному обласному главку ми запропонували у цей підрозділ найкращих працівників кримінальної поліції – молодих та амбітних», - зазначив Князєв.

Очільник Нацполіції додав, що за підсумками першого півріччя вже будуть реальні результати роботи новостворених підрозділів, які підлягатимуть детальному аналізу.

Читайте також: Князєв пропонує давати кандидатам у поліцію "другий шанс"

Водночас Князєв наголосив на перших позитивних результатах роботи детективів і повідомив про необхідність збільшення чисельності цих підрозділів. За його словами, таке збільшення відбудеться переважно за рахунок працівників кримінальної поліції.

Очільник Нацполіції поінформував, що цей експериментальний проект буде представлено у профільному комітеті Верховної Ради, що дасть поліцейським можливість вийти із законодавчою ініціативою щодо зміни статусу оперативних працівників поліції. 

Фото: Департамент комунікації Національної поліції України

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-