Що тоталітарний режим може зробити для таланта, окрім тюремних нар?

Що тоталітарний режим може зробити для таланта, окрім тюремних нар?

Блоги
Укрінформ
Що інше може тоталітарний режим зробити для таланта? Те ж саме, що і в наш час зробити з талантами Сенцова і Кольченка, Сущенка...

У День працівників ракетно-космічної галузі, як і обіцяв, учергове публікую це фото Сергія Корольова. 

Шлях України до статусу космічної держави був такий самий тернистий, як і доля геніального українського конструктора ракет із Житомира! 

Що міг запропонувати тоталітарний радянський режим? Засудити на 10 років виправно-трудових таборів і відправити на Колиму? Що інше може тоталітарний режим зробити для таланта? Те ж саме, що і в наш час зробити з талантами Сенцова і Кольченка, Сущенка...

Сергій Корольов не здався. Інвалідність, допити, етапування, Бутирка і нари – все це було перш, ніж наш геній створив перший космічний апарат, перші балістичні ракети.

А ще раніше був українець Микола Кибальчич, автор схеми першого у світі реактивного літального апарата, яку він намалював уламком ґудзика на стінах тюремного каземату, і був страчений за замах на російського імператора Олександра II.

Україна всупереч перешкодам опанувала космічні технології й виборола місце у п’ятірці країн світу з повним циклом створення ракетно-космічних комплексів. Українські інженери створювали унікальні інноваційні технології й просували їх у світі, всупереч кон’юнктурі й підступам російських «партнерів». Сьогодні ми мусимо продовжувати розпочату справу. Україна буде серед лідерів світового ракетно-космічного будування. У нас є для цього усе необхідне – класна школа й досвід, інтелектуальний потенціал і технології, креативне мислення й жага до відкриттів та перемог! 

І ще Віра. 

Віра в перемогу, Віра в повернення додому наших талантів Сенцова, Кольченка і Сущенка.

Геннадій Зубко
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-