У День Незалежності Хрещатиком пройде парад військ — указ

У День Незалежності Хрещатиком пройде парад військ — указ

Укрінформ
Президент Петро Порошенко підписав указ «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"З метою гідного відзначення у 2018 році 27-ї річниці незалежності України, 100-річчя відродження української державності, засвідчення значення Української революції 1917-1921 років для проголошення Україною незалежності у 1991 році Президент доручив Кабінету міністрів, Міністерству закордонних справ, обласним, Київській міській державним адміністраціям, Держкомітету телебачення і радіомовлення України провести низку урочистих заходів", - йдеться у повідомленні.

Згідно з указом уряд має утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 27-ї річниці незалежності України, а також розробити і забезпечити виконання плану заходів з підготовки і відзначення цієї річниці та 100- річчя відродження української державності.

Читайте також: Росія має пам'ятати, що українську незалежність проголосили у 1918 - В'ятрович

Зокрема, 23 серпня, у День Державного прапора, у Києві, інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах України має відбутись офіційна церемонія урочистого підняття Державного прапора України та інші заходи, спрямовані на виховання поваги до державних символів.

У День незалежності 24 серпня має відбутися парад військ у Києві на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності. Крім того, слід забезпечити проведення тематичних урочистих, наукових, інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходів в Україні та за її межами, молебнів за Україну.

Глава держави встановив, що закордонні дипломатичні установи України мають провести заходи за участю представників української громадськості за кордоном, а також передбачити участь представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори в урочистих заходах в Україні.

Центральним і місцевим органам виконавчої влади доручено розробити й реалізувати регіональні плани заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Водночас Держкомітет телебачення і радіомовлення має забезпечити широке висвітлення заходів із підготовки і відзначення відповідних святкувань, трансляції циклів тематичних теле- та радіопередач, художніх і документальних фільмів.

Правоохоронні органи забезпечуватимуть порядок і безпеку громадян під час проведення заходів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-