Рева каже, що зарплата у €500 допомогла б зупинити трудову міграцію

Рева каже, що зарплата у €500 допомогла б зупинити трудову міграцію

Укрінформ
Збільшення рівня заробітної плати до 500 євро в еквіваленті привело б до того, що люди стали б замислюватися, чи варто їхати працювати за кордон.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева журналістам у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Урядом за два роки багато чого було зроблено для того, щоб детінізувати економіку, щоб детінізувати заробітну плату. Але на сьогодні ми не досягли того рівня, який би дозволив зупинити трудову міграцію, а значить, зусилля потрібно продовжувати збільшувати. Я вважаю таким проміжним етапом, коли в нас рівень зарплат вийде хоча б на еквівалент 500 євро на місяць. Коли ми досягнемо такого рівня, люди, які їдуть за кордон, будуть задумуватися: їхати чи ні", -  заявив Рева.

Він також додав, що трудова міграція дуже негативно впливає на розвиток економіки країни.

"Не кажу про фінансову стабільність, бо заробітчани, котрі працюють за кордоном, посилають достатньо великі кошти, і на підтримку платіжного балансу вони впливають позитивно. Але сам факт, що кваліфіковані люди виїздять з України, звичайно, звужує можливості нашої економіки і зменшує можливості для економічного зростання", - зауважив Рева.

Читайте також: Гройсман розповів про закон, який зупинить “витік мізків”

За його словами, люди їдуть туди, де більше платять, тому, якщо хочемо зупинити трудову міграцію, необхідно вжити всіх заходів, щоб заробітна плата українців зростала.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-