Геращенко: Україна готова передати 23 росіян в обмін на українських заручників

Геращенко: Україна готова передати 23 росіян в обмін на українських заручників

Укрінформ
Україна готова передати в обмін на українських полонених 23 громадян РФ, які відбувають покарання за тяжкі злочини проти територіальної цілісності і суверенітету України.

Про це представниця України в підгрупі з гуманітарних питань ТКГ Ірина Геращенко заявила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Дійсно, сьогодні в українських в'язницях відбувають покарання за тяжкі злочини проти територіальної цілісності, суверенітету ті росіяни, які були затримані, власне, в результаті війни за свою ту чи іншу участь у конфлікті під прикриттям так званих «ополченців». Але, очевидно, що це куратори, а не «ополченці». І власне, українська сторона готова передати цих засуджених, але ми так само хочемо звільнити громадян України», - сказала вона.

Читайте також: Тристороння група обговорить звільнення заручників 4 квітня

«Якщо російська сторона стверджує, що «нас там немає», то українська сторона говорить, що ні, ви тут є. І зараз 23 росіян перебувають в українських в'язницях. Ми готові їх передати для звільнення українських заручників», - додала Геращенко.

Зазначимо: 4 квітня відбудеться чергове засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, де учасники обговорять обмін полоненими.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-