Зайдіть на виставку «Місто милосердя. Лікарня Мечникова»

Зайдіть на виставку «Місто милосердя. Лікарня Мечникова»

Блоги
Укрінформ
У травні легендарній лікарні виповнюється 220 років

Друзі, знайдіть час, зайдіть на виставку «Місто милосердя. Лікарня Мечникова», що відкрилася сьогодні в Національному музеї історії України у Другій світовій війні у Києві. 

У травні легендарній лікарні виповнються 220 років. Особливої поваги і любові колектив госпіталю отримав в роки російськоі агресії, з 2014 до Мечникова привезли більше 2500 військових з надважкими пораненнями, провели майже 4 тисячі надскладних операцій. Ключове - врятували 99% поранених. Тут буквально витягли з моргу Генерала, Героя України Ігоря Гордійчука. Лікарі і хірурги цього унікального колективу в гарячі фази загострення на фронті брали відпустки й мчали на фронт, на передову, оперувати в перші хвилини, критичні для пораненого... Хірурга, Юрія Скребеця було поранено на фронті, але то не зупинило його й далі їздити на передову. 

Сьогодні головний лікар Мечки Сергій Риженко і всі лікарі, що приїхали на виставку, не стримали сліз, коли за врятоване життя ім дякував Ігор Гордійчук і - це стало повною несподіванкою для хірургів - врятований ними двадцятирічний юнак, воїн 72 бригади, Дмитро Краслянський, - якого принесли в реанімацію без ноги, без частини черепу, без частини внутрішніх органів. Два місяці в комі..., його могли повернути до життя тільки лікарі з золотими руками і золотим серцем. Я дуже люблю всіх цих чудових людей і була щаслива знову з ними зустрітися. 

Тепер планую завітати до Дніпра, передати лікарні Мечникова бібліотечку. 

А експонати цієї виставки рано чи пізно будуть слугувати й нашими доказами в міжнародних судах проти Росіі. 

На відкритті виставки колективу лікарні також подякували за їх самовіддану працю їх підопічні, врятовані військовослужбовці, ще міністр культури Євген Нищук, мої колеги по парламенту, дніпровці 

Тетяна Ричкова і Максим Курячий. 

Дякуємо директору Національного музею історії України у Другій світовій війні, меморіального комплексу Івану Ковальчуку за прекрасну ініціативу.

FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-