Гройсман привітав геологів із професійним святом

Гройсман привітав геологів із професійним святом

806
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітав геологів із професійним святом.

Про це інформує Урядовий портал.

«Від імені уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом - Днем геолога! Українські геологи беруть активну участь в актуальних економічних процесах країни. І розвиток економіки, науки та виробництва неможливий без якісного задоволення потреб суспільства власними мінерально-сировинними ресурсами: вуглеводнями, металами, неметалічною сировиною», -  зазначив Гройсман.

За його словами,  саме від геологічної галузі - її науково-теоретичної і науково-практичної роботи - залежить становлення раціонального використання надр, розвиток національної економіки, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, альтернативних і відновлюваних джерел енергії.

Читайте також: Президент привітав українців з Вербною неділею

«Наше спільне завдання - утвердження такої моделі державного регулювання процесу надрокористування, яка опиратиметься на якісний моніторинг, сучасну наукову основу та технології, що сприятиме підвищенню ефективності видобування корисних копалин і мінімалізації шкідливого впливу на навколишнє природне середовище. Тому попереду ще чимало роботи: удосконалення законодавчої та нормативно-правової бази надрокористування, підвищення екозахисту довкілля, якісне задоволення потреб суспільства ресурсами підземних вод», -  наголосив Прем'єр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>