Розенко і Вуйчич домовилися про реалізацію спільних проектів в Україні

Розенко і Вуйчич домовилися про реалізацію спільних проектів в Україні

1867
Ukrinform
Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко зустрівся із мотиваційним тренером, християнським проповідником та директором громадської організації «Життя без кінцівок» Ніком Вуйчичем.

У зустрічі також узяли участь урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк, представники центральних органів виконавчої влади та представники організації Вуйчича, повідомляє Урядовий портал

Як зазначається, під час зустрічі обговорено широке коло питань, зокрема, проблему булінгу у школах, питання інклюзивної освіти, системи раннього втручання та доступності середовища для людей з інвалідністю.

«Для нас насправді велика честь вітати вас в Україні. Від імені уряду хочу подякувати за ту просвітницьку, мотиваційну роботу, яку ви проводите по всьому світу, і, безумовно, за те, що не оминаєте увагою і нашу державу», - сказав Розенко.

Читайте також: Нік Вуйчич взявся за проект для українських шкіл

За його словами, чинна українська влада приділяє значну увагу питанню інтеграції осіб з інвалідністю. «Нам дуже багато потрібно змінити у ставленні до людей з інвалідністю, щоб вони були повноправними членами суспільства, а не жили ізольовано. І нам, без сумніву, потрібна допомога, насамперед, щодо запровадження абсолютно нових програм, які існують в цивілізованому світі. Уряд готовий підтримувати всілякі ініціативи, проекти, які приходять сьогодні в Україну і дають шанс нам спільно змінити Україну і зробити життя українців кращим», - зазначив віце-прем’єр.

Розенко розповів, що нещодавно Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект про протидію домашньому насильству. «Мова йде і про участь суспільства у вирішенні цієї проблеми на рівні родин, на рівні місцевих громад, але, безумовно, і про посилення відповідальності за насильство в родині», - сказав він.

Урядовець наголосив, що в Україні поставили перед собою надзвичайно амбітні плани щодо інтеграції осіб з інвалідністю в суспільство. «На сьогодні в Україні близько 80 тисяч дітей, в тому числі з інвалідністю, виховуються поза межами родин, тобто в інтернатних установах. Але ми ламаємо цю систему. І після прийняття закону про інклюзивну освіту кількість інклюзивних класів вже зросла вдвічі, а з початком нового навчального року відкриється ще більше нових можливостей для дітей з інвалідністю», - підкреслив він.

Розенко і Вуйчич домовилися про подальшу співпрацю та реалізацію спільних проектів в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>