UA|TV почав мовлення на окупованих територіях Криму та Донбасу

UA|TV почав мовлення на окупованих територіях Криму та Донбасу

Укрінформ
Телеканал UA|TV розпочав мовлення у тестовому режимі на окупованих територіях Криму та Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики.

"UA|TV, телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України, розпочав мовлення у тестовому режимі на окуповані території Криму та Донбасу", - йдеться у повідомленні.

Тестову трансляцію ТОВ "Телемережі України" розпочало з телевежі в Чонгарі (Херсонська область) на 50 ТВК з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T2.

З телевежі у Волновасі в Донецькій області Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ) включив UA|TV в тестовому режимі на 22 ТВК з потужністю 1 кВт (стандарт - DVB-T).

"Мовлення з телевеж у Чонгарі та Волновасі - це лише початок. МІП бере на себе зобов'язання забезпечити повноцінне мовлення UA|TV на Крим та Донбас. І ми це зобов'язання виконаємо", - цитує прес-служба МІП очільника відомства Юрія Стеця.

За його словами, найближчим часом UA|TV почне мовити також і на Луганську область.

Як повідомив генеральний директор Концерну РРТ Петро Семерей, державний оператор виконує вчасно всі технічні завдання в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП.

Генеральний директор ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України" Людмила Березовська зазначила, що основною метою створення системи іномовлення України є забезпечення глядачам можливості формувати власний незалежний погляд на події та явища, які відбуваються в Україні.

"Саме цього дуже не вистачає на перенасичених російською пропагандою територіях на лінії розмежування на Сході та на адміністративному кордоні з Кримом. Найближчим часом цю нішу разом з іншими українськими телеканалами буде заповнювати і UA|TV", - підкреслила Березовська.

Читайте також: На Сумщині припинили ретрансляцію антиукраїнських каналів

Як повідомлялося, телеканал UA|TV розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року. Правовим підгрунтям для його роботи є розроблений Міністерством інформаційної політики Закон України "Про систему іномовлення України", ухвалений Верховною Радою 8 грудня та підписаний Президентом 28 грудня 2015 року.

Канал транслює новини і програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п'ятьма мовами - українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-