У посольстві США назвали обов'язкову умову успішної судової реформи

У посольстві США назвали обов'язкову умову успішної судової реформи

598
Ukrinform
У посольстві США вважають, що спільна робота Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Громадської ради доброчесності є обов’язковою умовою успішної судової реформи. 

Про це йдеться у повідомленні диппредставництва у Twitter.

"Громадська рада доброчесності відіграє вирішальну, передбачену законом роль у процесі відбору суддів. Спільна робота Вищої кваліфікаційної комісії суддів та ГРД є обов’язковою умовою успішної судової реформи", - зазначають у посольстві. 

Як повідомляв Укрінформ, Громадська рада доброчесності 25 березня заявила про припинення участі у процесі кваліфікаційного оцінювання суддів, мотивуючи це тим, що не бажає брати участь у "псевдоперевірці", яку проводить Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ).

Читайте також: Новий Верховний суд за сто днів роботи розглянув 2 тисячі справ

Громадська рада доброчесності створена і діє з метою сприяння Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у встановленні відповідності судді (кандидата на посаду судді) критеріям професійної етики та доброчесності для цілей кваліфікаційного оцінювання.

Рада складається з двадцяти членів, які обираються строком на два роки. Поточний склад Ради був затверджений зборами представників громадських об’єднань 11 листопада 2016 року. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>