Україна вітає продовження мандату місії ОБСЄ на Донбасі

Україна вітає продовження мандату місії ОБСЄ на Донбасі

Укрінформ
В Україні вітають рішення Постійної Ради ОБСЄ про продовження на 12 місяців до 31 березня 2019 року мандату Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ).

Про це йдеться у коментарі МЗС України.

"Підтримавши зазначене рішення, держави-учасниці ОБСЄ продемонстрували готовність і надалі підтримувати нашу державу у протидії агресії з боку Російської Федерації, якою було порушено основоположні норми міжнародного права та фундаментальні принципи ОБСЄ відповідно до Гельсінського заключного Акту НБСЄ 1975 року", - зазначили у МЗС.

У коментарі наголошується, що місія відіграє важливу роль у сприянні мирному врегулюванню ситуації на Донбасі на основі поваги до незалежності, суверенітету, політичної єдності та територіальної цілісності України.

Читайте також: Штаб констатує повне дотримання "тиші" на Донбасі

Водночас у МЗС закликали Російську Федерацію вжити заходів для забезпечення повного, постійного, безперешкодного доступу та свободи пересування спостерігачів Місії на всіх тимчасово окупованих територіях на Кримському півострові та в Донецькій і Луганській областях України, включаючи тимчасово неконтрольовану ділянку українсько-російського державного кордону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-