Ліцензійний іспит

Ліцензійний іспит "Крок 3" для інтернів призначили на 27 березня

Укрінформ
На наступному тижні, 27 березня, у всіх медичних вузах проведуть ліцензійний інтегрований іспит “Крок 3” для інтернів.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"Міністерство охорони здоров’я України інформує, що 27 березня 2018 року в усіх закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців в галузі охорони здоров’я, заплановано проведення ліцензійного інтегрованого іспиту “Крок 3” для інтернів. Цьогоріч іспит складатимуть 5593  інтерни. Успішне складання "Кроку 3" дає можливість закінчити навчання в інтернатурі та отримати первинну спеціалізацію, що є необхідною умовою подальшого працевлаштування", - йдеться у повідомленні.

Стосовно ситуації, що склалася з проведенням іспиту "Крок" в Національному медичному університеті ім. Богомольця, де 20 лютого був зірваний "Крок" для стоматологів 3 курсу, у МОЗ повідомили наступне:

"За інформацією, наданою виконувачем обов’язків ректора Ярославом Цехмістером, університетом було розпочато переговорну процедуру з закупівлі послуг з тестування. Відповідна інформація розміщена на порталі PROZORRO. Директор Центру тестування Ірина Булах поінформувала МОЗ про те, що Центр тестування опрацював запропонований НМУ ім.  Богомольця проект договору і не заперечує проти його змісту та готовий у визначений законодавством термін (26.03.2018) його підписати, про що повідомив НМУ ім. Богомольця", - зазначають в МОЗ.

Читайте також: МОЗ vs університет Богомольця: Супрун вдруге пішла до суду

У Міністерстві наголосили, що задля  забезпечення прав студентів та інтернів та належної організації і проведення ліцензійних інтегрованих іспитів всі учасники навчального процесу мають дотримуватися вимог законодавства.      

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-