SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Під Кабміном перевізники поштовхалися з поліцією - 21.03.2018 15:41 — Новини Укрінформ
Під Кабміном перевізники поштовхалися з поліцією

Під Кабміном перевізники поштовхалися з поліцією

Фото
1480
Ukrinform
Прийшли вимагати відставки Омеляна

Кілька десятків осіб сьогодні мітингували біля Кабміну з вимогою захистити бізнес легальних перевізників, а також звільнити міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Акція завершилася штовханиною з поліцією.

Сам міністр вже відреагував на мітинг у своєму Фейсбук. "Ми обіцяли почати споруджувати тестовий майданчик HypeUA у 2019, але перший запуск сьогодні під Кабміном! Радий, що ідея пішла в маси і, щонайменше, нове слово Гіперлуп ввійшло в український лексикон. Єдине, хотів би зауважити, що це не ракета, а капсула у вакуумній трубі. Вірю, що колись і реформи в Україні можна буде робити без опору «повітря». Дивно, коли маршрутники вимагають відставки за реформу, в результаті якої їм не потрібно платити хабарі, а чесно конкурувати на ринку якістю послуг і ціною", - зазначив міністр.

Акція перевізників біля Кабміну/ Фото Володимира Тарасова

Читайте також: Hyperloop в Україні: в уряді кажуть, що це питання трьох-п'яти років


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-