Пімахова подала заяву про звільнення з міграційної служби

Пімахова подала заяву про звільнення з міграційної служби

Укрінформ
Перший заступник голови Державної міграційної служби України Діна Пімахова подала заяву про звільнення.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті відомства.

"Перший заступник голови Державної міграційної служби України Діна Пімахова подала заяву про звільнення", - йдеться у повідомленні.

У відомстві уточнили, що заяву подано відповідно до статті 86 Закону України "Про державну службу". Відповідно до законодавства України, рішення про звільнення першого заступника голови ДМС ухвалюється Кабінетом міністрів України.

Читайте також: Обшук у Пімахової: НАБУ розкрило деталі

Як повідомлялося, 29 листопада 2017 року на сайті ДМСУ з'явилася інформація про затримання агента НАБУ під час спроби дати хабар першому заступнику голови ДМС Пімаховій.

30 листопада НАБУ заявило, що її детектив не пропонував хабар, а проводив спецоперацію з викриття корупційної схеми, а СБУ, ведучи прослуховування для Бюро, завербувала Пімахову для тиску на НАБУ.

Сама Пімахова провела прес-конференцію і заявила, що особисто звернулася до правоохоронців, бо не знала, що Сергій Титенков – агент НАБУ.

Генпрокурор Юрій Луценко назвав методи НАБУ неприпустимими, агентів НАБУ такими, що обрані без конкурсу, а техніку, яку вони використовують, незаконною.

У НАБУ натомість заперечують слова Луценка і заявляють, що Генпрокуратура та СБУ свідомо зірвали кілька спецоперацій Бюро під прикриттям.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-