Супрун співпрацює з НАБУ у справі про квартиру-хабар

Супрун співпрацює з НАБУ у справі про квартиру-хабар

1531
Укрінформ
В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун з січня 2017 року тісно співпрацює із Національним антикорупційним бюро у справі, яка стосується пропозиції для неї від помічника народного депутата хабара у вигляді квартири в обмін на сприяння у наданні медичного обладнання для однієї з лікарень.

Про це вона сказала журналістам після засідання уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Квартиру я сама не бачила. Один з моїх радників, як довірена особа, спілкувався тоді з ними і побачив, яку саме квартиру і де вона знаходиться. Ми від 21 січня 2017 року, я і мій позаштатний радник, співпрацюємо з детективами НАБУ над цією справою і сподіваємося, що вже найближчим часом справа буде передана до суду і побачимо, як далі буде розвиватися", - сказала Супрун.

Повідомляти ЗМІ деталі цієї справи вона не захотіла, а тільки сказала, що на своїй сторінці у Facebook написала усе, що хотіла донести до суспільства та журналістів.

Супрун наголосила, що вона вважає неправильною ситуацію, коли чиниться тиск на тих людей, які говорять про ті чи інші корупційні дії. "Ми повинні захищати справедливість та чесність кожної людини. Щодо деталей, то зверніться до НАБУ, у них є деталі"- підкреслила урядовець.

Читайте також: Супрун розповіла, як відмовилась від квартири-хабаря

Як повідомляв Укрінформ, Супрун розповіла, що їй пропонували хабар за допомогу з отриманням дорогого обладнання. Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував їй квартиру за те, щоб в.о.мінстра, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороговартісне обладнання.

Квартиру для Супрун, за її словами, запропонували оформити на її позаштатного радника, який зіграв роль довіреної особи.

7 березня національне антикорупційне бюро України провело обшуки у помічника лідера Радикальної партії Олега Ляшка Олександра Богачова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-