Порошенко вручив Хрест Івана Мазепи австрійцю Кристофу Отто

Порошенко вручив Хрест Івана Мазепи австрійцю Кристофу Отто

1045
Укрінформ
Президент Петро Порошенко вручив відзнаку глави Української держави — Хрест Івана Мазепи керівнику проекта “Діти Чорнобиля” організації “Global 2000”, громадянинові Австрії Кристофу Отто.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Великому другу України, який у рамках програми «Діти Чорнобиля», уявіть собі, протягом 20 років займався проблемою дитячої лейкемії в Україні. Австрійський громадянин допоміг врятувати життя сотень, а може, й тисяч дітей з України”, - прокоментував Порошенко.

Він подякував Кристофу Отто “за кожне врятоване життя”.

У свою чергу Федеральний президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен зауважив, що Отто добре відомий як еколог та людина, яка докладає великих зусиль для охорони довкілля. “Він є першим австрійцем, який одержав Хрест Івана Мазепи за свою роботу, за підтримку дітей, особливо дітей Чорнобиля та з Донбасу. Понад 150 дітей приїжджають щороку до Австрії і проходять там медичне обстеження. Ми раді, що ця ініціатива зберегла життя багатьом українським дітям», - наголосив Ван дер Беллен.

В Адміністрації Президента зазначили, що Кристофа Отто нагороджено за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету Української держави, популяризацію її історичної спадщини і сучасних  надбань, плідну гуманістичну діяльність. З вересня 1995 року і по цей час Кристоф Отто є менеджером з проектів гуманітарного напряму для дітей, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, в організації “Global 2000”.

Читайте також: Порошенко вручив Шевченківську премію-2018

Як повідомляв Укрінформ, Федеральний президент Республіки Австрія Александр Ван дер Беллен 13-15 березня перебуває з офіційним візитом в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-