В Україні запрацює  «електронна віза» та «електронний консул»

В Україні запрацює «електронна віза» та «електронний консул»

5185
Укрінформ
В Україні останнім часом відбувається дуже масштабна модернізація консульської служби, зокрема невдовзі буде запроваджено сучасні системи «електронний консул», «електронна віза».

Про це кореспондентові Укрінформу розповів Директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев під час офіційного візиту до Риги.

"В нас останнім часом відбувається дуже масштабна модернізація консульської служби. В тому числі планується запровадження такого глобального проекту як «електронний консул». В ньому передбачається автоматизація всіх процесів, всіх консульських послуг, оформлення віз, паспортів, нотаріальні дії тощо. Це сучасно, прозоро та прагматично", - сказав Погорельцев.

Він уточнив, що наразі вже створено базис зазначеної системи, існує система електронних досьє, відбувається відхід від паперових журналів реєстрації консульських дій. Все автоматизується і далі відбуватиметься поетапне приєднання нових модулів до цієї системної основи. "Система “електронний консул” у повному вигляді - це досить тривала робота, яка не може бути виконана протягом року-двох. І вона ще потребує постійного вдосконалення. А от що стосується саме електронної візи, то вона зараз проходить опрацювання в тестовому режимі. Її будемо вводити в експлуатацію найближчим часом", - наголосив Погорельцев.

Читайте також: У МЗС розповіли про найчастіші причини непропуску за безвізом

Директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев перебував 8-10 березня з офіційним візитом у Ризі, де проводив консульські консультації з колегами з Латвійської республіки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-