Багатодітній родині влаштували

Багатодітній родині влаштували "відкритий" сніданок

Фото
4422
Укрінформ
У Київському центрі дозвілля дітей відбулося сімейне свято - сніданок із багатодітною родиною Брагінців. 

Брагінці - незвичайна родина. Батьки, Олексій та Єлизавета, виховують аж одинадцять дітей, яких вони взяли з притулків

- Сьогодні ми зібралися, щоб привітати сім'ю, яка взяла на виховання одинадцятеро дітей, двох з яких вже всиновила. Чому саме ця родина? Адже вони живуть тільки любов'ю, добром та благодаттю, - розповіла організатор заходу, громадська активістка Таїсія Кривенко.

Необхідно сказати, що дитячий центр, в якому відбулася ця подія, теж доволі незвичне місце. Заняття тут відбуваються щосуботи: для дітей проводять майстер-класи, а для батьків працює школа вихідного дня, куди запрошують висококваліфікованих спеціалістів. Вони працюють із батьками та допомагають їм отримати знання, необхідні для виховання дітей. Цей заклад був створений задля поліпшення умов всиновлення. Процедура вимагає наявності у батьків документів про те, що вони пройшли спеціальні курси та отримали сертифікати.  

Працівники центру намагаються усіляко підтримувати родину Брагінців. Зокрема, прикладом такої підтримки й стала організація сніданку для дітей з багатодітної сім'ї. Слід зазначити, що  Брагінці - релігійні люди. Вони виховують усіх своїх дітей не лише у любові, а й прищеплюють  їм основи християнської віри та відповідального ставлення до життя. 

Єлизавета розповідає, що рішення про всиновлення дітей із притулку було повністю свідомим. Подружжя не має власних дітей. Вони зізнаються, що були готові дарувати власну любов та батьківську турботу дітям, до яких доля не була ласкавою. Втім, не всі рішення приймалися однаково легко. Справжнім викликом для родини Брагінців стала ідея взяти на виховання трьох темношкірих малюків. 

- Раніше, коли ми виходили з ними гуляти у двір, люди доволі вороже реагували на нашу дивну родину. Люди питали: чому тато та мама українці, а діти з іншим кольором шкіри? Зараз, коли нас вже одинадцять, люди не перестають дивуватися, але дивляться переважно з повагою, - розповідає Єлизавета Брагінець.

Учасники зустрічі багато говорили про подолання стереотипів на засадах віри та любові. Погодьтесь, діти залишаються дітьми, незважаючи на колір шкіри. Вони хочуть мати маму та тата, прагнуть пізнавати світ, отримувати освіту. Досвід любові, який вони отримають в таких сім'ях, залишиться з ними назавжди.

Фото Юлії Овсяннікової

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-