Амосову знову відсторонили від обов'язків ректора університету Богомольця

Амосову знову відсторонили від обов'язків ректора університету Богомольця

1735
Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я знову відсторонило ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерину Амосову.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Зважаючи на значний обсяг документів, МОЗ України прийняло рішення продовжити роботу комісії з перевірки належного забезпечення проведення для студентів НМУ ім. Богомольця ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок 1. Стоматологія" ще на два тижні - до 23 березня.

"На час роботи комісії Катерина Амосова відсторонена від обов'язків. Обов'язки ректора виконуватиме перший проректор - Ярослав Цехмістр, одне з основних завдань якого - забезпечити проведення ліцензійних іспитів "Крок" в НМУ", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку зі зривом 20 лютого 2018 року в НМУ ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок 1. Стоматологія" для більш як 200 студентів 3 курсу стоматологічного факультету, МОЗ України створило комісію для перевірки всіх обставин справи.

Ще 21 лютого комісія затребувала від НМУ та Центру тестування надати копії наявної документації про підготовку та організацію проведення ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок" в НМУ.

Протягом більш ніж тижня роботи комісії адміністрація НМУ фактично блокувала її роботу, не надаючи необхідні документи та не допускаючи членів комісії в ректорський корпус НМУ. Лише на 9 день роботи комісії Катерина Амосова з'явилася на засідання та надала копії матеріалів щодо процедури проведення екзамену та співпраці з Центром тестування.

Читайте також: МОЗ оскаржить поновлення Амосової на посаді ректора Університету Богомольця

Водночас, Міністерство подає апеляцію на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва про зупинення дії пункту наказу МОЗ щодо відсторонення Амосової з посади ректора НМУ. Наголошується, що ця ухвала є тимчасовим заходом, а не остаточним рішенням по суті справи.

Як повідомляв Укрінформ, 20 лютого МОЗ своїм наказом відсторонив від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову та призначив перевірку вишу. Причиною перевірки став зрив ліцензійного іспиту "Крок-1" для студентів 3 курсу стоматологічного факультету через те, що виш не уклав відповідний договір з Центром тестування МОЗ. В інших медичних ВНЗ 20 лютого цей іспит відбувся.

Пізніше Окружний адміністративний суд Києва поновив Амосову на посаді ректора Національного медуніверситету ім. Богомольця.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-