СМС-шантажем з вимогою відставки Супрун займеться кіберполіція

СМС-шантажем з вимогою відставки Супрун займеться кіберполіція

1275
Укрінформ
Кіберполіція займеться смс-повідомленням з вимогою відставки в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, яке перед початком засідання Кабміну отримали Прем'єр-міністр і деякі міністри.

Про це Супрун сказала на журналістам після засідання уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я сама не пробувала передзвонити (на номер, з якого відправлено смс - ред.), але ми передали правоохоронцям, щоб вони розглянути це. Він (Аваков - ред.) саме був на засіданні, коли це відбувалося, він передасть далі кіберполіції, щоб вони розглянули, хто це є”, - сказала Супрун.

В.о міністра зазначила, що перед початком засідання КМУ багато міністрів отримали смс-повідомлення, в якому невідомі вимагають її відставки. В тексті повідомлення є вимога відновити на посаді ректора медичного університету ім. Богомольця Катерину Амосову.

Як повідомляв Укрінформ, 20 лютого МОЗ своїм наказом відсторонив від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову та призначив перевірку вишу. Причиною перевірки став зрив ліцензійного іспиту "Крок-1" для студентів 3 курсу стоматологічного факультету через те, що медуніверситет не уклав відповідний договір з Центром тестування МОЗ. В інших медичних ВНЗ 20 лютого цей іспит відбувся.

МОЗ також тимчасово відсторонило від виконання обов'язків директора Центру тестування Ірину Булах. Тимчасовим в.о. ректора на час перевірки ВНЗ призначено викладача Михайла Захараша. У МОЗ зауважили, що такі випадки та процедура відсторонення передбачені умовами контракту Амосової. Проте 20 лютого кілька десятків студентів заблокували вхід до ректорату НМУ ім. Богомольця та не пустили Захараша на робоче місце. Вони вимагали призначення іншого в.о. ректора на час перевірки - із проректорів ВНЗ.

Читайте також: Супрун заявляє, що від міністрів анонімно вимагають її звільнення

26 лютого в НМУ ім.Богомольця було оголошено про страйк та припинення занять. Серед вимог страйккому були виключення з членів комісії, що мала б перевірити ситуацію з ліцензійним іспитом в НМУ, заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського, скасування наказу про відсторонення Амосової.

Втім, частина студентів не підтримала страйк і заявила про бажання продовжувати навчання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-