Став відомий переможець конкурсу на посаду голови Нацслужби здоров’я

Став відомий переможець конкурсу на посаду голови Нацслужби здоров’я

Укрінформ
Переможцем конкурсу на посаду голови Національної служби здоров’я України став заступник гендиректора приватної клініки “Isida-IVF” Олег Петренко.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

“Визначено переможця конкурсу на посаду голови Національної служби здоров’я України. Серед 14 кандидатів на цю вирішальну посаду Національна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Олега Петренка”, - йдеться у повідомленні.

Рішення про призначення переможця конкурсу на посаду голови НСЗУ прийматиметься на засіданні уряду.

Зазначається, що Олег Петренко має управлінський досвід у приватних клініках столиці: до тепер був заступником генерального директора з питань стратегічного розвитку ТОВ “Isida-IVF”, перед тим - першим заступником гендиректора клініки "Оберіг". 

“Олег Петренко має великий позитивний досвід у сфері охорони здоров'я. Він є досвідченим менеджером та одним з експертів, котрі розробляли концепцію реформування системи охорони здоров'я, покладену в основу Закону щодо змін фінансуванні медицини. Водночас перед ним стоятиме великий виклик - розбудувати унікальну для системи охорони здоров’я України Службу”, - сказала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, НСЗУ забезпечуватиме кардинально новий принцип відносин між людиною та медичною системою. Саме Національна служба здоров’я реалізовуватиме справедливий принцип оплати медичних послуг - гроші за пацієнтом. НСЗУ стане тією структурою, яка захищатиме права пацієнтів і лікарів мати доступ до лікування та отримувати гідну оплату праці, підкреслила Супрун.

Читайте також: Уряд оприлюднив постанову про створення Нацслужби здоров’я

Як повідомляв Укрінформ, 27 лютого Комісія з питань вищого корпусу державної служби проводила конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я України, в якому участь взяли 14 осіб. 

НСЗУ закуповуватиме у медичних закладів медичні послуги в інтересах всіх громадян України. І завдання голови НСЗУ - провести підписання договорів з мережею медичних закладів, створити структуру органу, залучити команду, розвивати регуляторне поле системи eHealth.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-