Розстріл Майдану: до суду направили справи ще на двох

Розстріл Майдану: до суду направили справи ще на двох "тітушок"

845
Укрінформ
Генпрокуратура направила до суду справу стосовно двох "тітушок", яких обвинувачуюють у вчиненні злочинів на Майдані під час Революції Гідності.

Про це повідомляє у вівторок прес-служба ГПУ.

"Завершено досудове розслідування та направлено до Дарницького районного суду м. Києва обвинувальний акт стосовно двох цивільних осіб, які обвинувачуються у незаконному перешкоджанні проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, із застосуванням фізичного насильства; хуліганстві, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчиненому групою осіб в тому числі із застосуванням предметів, спеціально пристосованих та заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень, а також у пособництві незаконному позбавленню волі людини та катуванні, тобто умисного заподіяння сильного фізичного болю, фізичних та моральних страждань шляхом мучення та інших насильницьких дій, скоєних в ніч 21-22 січня 2014 року в м. Києві у складі угрупування "Оплот", а також в ніч з 18.02.2014 на 19.02.2014 в центральній частині міста та на перехресті вулиць Великої Житомирської та Володимирської, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 146, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 296, ч. 4 ст. 296, ст. 340 КК України", - йдеться у повідомленні.

За даними ГПУ, наразі один з обвинувачених тримається під вартою.

Читайте також: "Тітушки" на Майдані: ГПУ передала до суду ще одну справу

Загалом у розслідуваних Департаментом кримінальних провадженнях за епізодами вчинення під час Майдану так званими тітушками тяжких та особливо тяжких злочинів повідомлено про підозру 45 цивільним особам, 26 осіб перебувають у розшуку, стосовно 17 осіб обвинувальні акти направлено до суду, з яких 6 засуджено, з них 2 - до позбавлення волі, при цьому вироки щодо обвинувачених набули чинності.

На теперішній час у вказаних кримінальних провадженнях 1 підозрюваний та 4 обвинувачених тримаються під вартою.

Досудове розслідування стосовно інших організаторів та виконавців вчинених злочинів під час цих подій триває.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-