Луценко каже, що йому бракує "великої риби" - 27.02.2018 11:44 — Новини Укрінформ
Луценко каже, що йому бракує "великої риби"

Луценко каже, що йому бракує "великої риби"

698
Ukrinform
Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що для нормального результату йому бракує гучних справ високопосадовців, що є виключною компетенцією НАБУ.

Тому Луценко обіцяє підтримувати антикорупційників, адже "велика риба" - це їхній спільний результат, заявив він в інтерв'ю LB.ua.

"До нормального результату мені не вистачає "великої риби". А це виключна компетенція НАБУ. Я буду робити все, щоб воно здобуло цю "рибу". Бо це наш спільний результат. Без їхнього результату немає мого повноцінного результату. Ми взаємозв’язані. Тому я буду підтримувати НАБУ. Скільки можу, в рамках закону і навіть на його грані. Я хочу, щоб НАБУ дало результат", - зазначив він.

При цьому Луценко підкреслив, що справи щодо корупції високопосадовців - починаючи з голови сільради до керівництва суду – це виключна підслідність НАБУ, і висувати їм підозри у нього повноважень немає.

"Я розумію, що люди, з огляду на мою посаду, вважають, що я можу все. А я не можу порушувати закон. І не збираюся щокварталу звітувати про те, хто цього разу мені заважає. Я даю результати. Мені також заважають проблеми в судах, проблеми з законами, з політичним тиском. Але я не буду на це скаржитись", - додав він.

Луценко також повідомив, що з 97 справ, які НАБУ відправило до суду та очікує на вироки, 40% – спільні матеріали з ГПУ.

Читайте також: Луценко просить відкрити справу проти суддів Конституційного суду РФ

"Мій висновок – кожен має відповідати за себе. Я в межах своєї компетенції дав в 3,5 рази більшу цифру – 1692 вироки. Як тільки в НАБУ буде 5, 7, 10, 20 вироків по "великій рибі", я буду щасливий за їхній успіх, так само, як сподіваюсь, вони радіють моєму", - додав він.

Луценко також зазначив, що прийшов із політики, щоб зламати КДБшну систему, перетворити її на відкриту європейську, продемонструвати можливість більш ефективних і відчутних результатів.

"Я все одно повернуся у політику. Або піду на відпочинок. Я хочу знати, що не дарма спалив роки, рейтинги, сили і здоров’я", - підсумував генпрокурор.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>