Біткоїн і майнінг: українців найбільше цікавлять новини економіки – Google Trends

Біткоїн і майнінг: українців найбільше цікавлять новини економіки – Google Trends

998
Укрінформ
Упродовж 2017 року і з початку 2018 року новинний контент, який стосувався економічних питань, збирав 60% читацької аудиторії в Україні, а новини політики цікавили лише 20% читацької аудиторії. 

Такі підсумки аналізу даних сервісу Google Trends, а також сайтів провідних українських інформресурсів повідомили Укрінформу в медіа-платформі Deadline.

"У топі новин виявилися економічні новини, новини технологій, подорожчання ЖКГ, політичні події та події в Росії, новини сфери законодавства", – ідеться в аналітиці.

Так, новини економіки, курсу гривні, підвищення цін цікавили 35% читацької аудиторії, новини ринку нерухомості – 5% читацької аудиторії, а новини Інтернету та IT – 20%.

Водночас, за даними сервісу Google Trends, значна частина новинного контенту стосувалася криптовалют: їхнього курсу та процесу створення – майнінгу.

Загалом теми в сегменті Інтернет та IT розподілилися таким чином:

- криптовалюти та майнінг;

- біткоїн та його курс;

- робота месенджерів та їх використання у бізнесі;

- мобільні телефони і мобільні оператори;

- новини найбільших корпорацій.

Читайте також: Біткоїну пророкують вартість у 40 тисяч доларів

Згідно з даними Google, запити «що таке біткоїни» і «що таке майнінг» посіли 4-ту та 5-ту щаблини в топ-10 запитів українського Google.

Зазначається, що новини політики цікавили 20% читацької аудиторії, новини шоу-бізнесу, серіали, інформація про відомих осіб шоу-бізнесу – 15% читацької аудиторії, новини суспільства та церкви – 5% аудиторії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-