SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В Ризі відбулись заходи на вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні - 21.02.2018 00:58 — Новини Укрінформ
В Ризі відбулись заходи на вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні

В Ризі відбулись заходи на вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні

Фото, відео
1017
Ukrinform
В столиці Латвії українські та латиські активісти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та провели флешмоб «Крим – це Україна».

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Спочатку в місцевій парафії Української греко-католицької церкви пройшла молитва по загиблим українським героям. Після чого були запалені лампадки та покладені квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку в парку Кронвальда в центрі міста. Вечір продовжився в Українському Посольстві в Ризі.

Читайте також: У Страсбурзі вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

Тимчасовий повірений України в Латвії Аліса Подоляк сказала коротку передмову, в якій зокрема згадала знайомих їй людей, які загинули на Євромайдані та запросила присутніх на перегляд фільму “Небесна сотня у вирій полетіла”, створений на литовській кіностудії “Араттафільм”. Після перегляду відбулося обговорення та обмін думок щодо трагічних подій чотирирічної давнини з Петром Оларом - режисером фільму і директором студії “Араттафільм”.

В Ризі відбулись заходи на вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні

На закінчення низки заходів пройшло фотографування для флешмобу «Крим – це Україна», адже саме з 20 лютого російське керівництво почало впровадження плану окупації Криму.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-