Операція

Операція "Мігрант" стосується лише злочинців – Шкіряк

Укрінформ
Операція "Мігрант" щодо виявлення іноземців, причетних до погіршення криміногенної ситуації в Україні, ніяк не позначиться на іноземцях, котрі бажають відвідати Україну з туристичною метою чи робочою поїздкою.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк в ефірі каналу "NewsOne", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У жодному разі це не стосуватиметься тих людей, які просто мають бажання відвідати Україну з метою туризму чи відвідування родичів, якихось робочих поїздок. Жодних перепон", -  зазначив Шкіряк, відповідаючи на запитання, чи позначиться операція "Мігрант" на процесі перетину українського кордону пересічними іноземцями.

Шкіряк нагадав, що в Україні посилили контроль за державним кордоном.

"Сьогодні ми маємо біометричний контроль нашого кордону, більше того, всі наші пункти перетину підключені до бази Інтерполу, ми тісно співпрацюємо з усіма правоохоронними органами Європи і багатьма країнами світу", -  зазначив радник міністра.

За його словами, в контексті операції "Мігрант" мова йде виключно про тих людей, які можуть становити певну загрозу для України.

Читайте також: Нацполіція розпочала операцію з виявлення "криміногенних" іноземців

Як повідомлялося, Національна поліція розпочала проведення загальнодержавної операції "Мігрант" щодо виявлення іноземців, причетних до погіршення криміногенної ситуації в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-