Нацполіція розпочала операцію з виявлення

Нацполіція розпочала операцію з виявлення "криміногенних" іноземців

Укрінформ
Національна поліція розпочала загальнодержавну операцію "Мігрант" з виявлення іноземців, причетних до криміногенної ситуації в Україні.

Про це заявив перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін на робочій нараді з оперативними підрозділами, повідомляє прес-служба.

Аброськін зазначив, що метою загальнодержавних профілактичних заходів є "виявлення іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію в країні".

"Це лідери злочинних груп, злодії в законі. Така категорія громадян повинна бути під нашим пильним контролем. Необхідно відстежувати їхню діяльність з моменту прибуття на територію країни. Оперативні підрозділи мають володіти інформацією ще на етапі підготовки до скоєння злочину та оперативно затримувати зловмисників", - підкреслив він.

Перший заступник глави Нацполіції розповів, що оцінка результатів роботи будь-якого регіону буде проводитися виключно за результатами видворення або припинення злочинів особами, які прибувають в Україну з метою організації протиправної діяльності.

Читайте також: Поліція викрила схему з "біометрикою" та наркотиками у міграційній службі

Відтак, на його думку, зловмисники повинні бути видворені з країни, навіть якщо вони не беруть безпосередню участь в реалізації самого злочину.

Аброськін переконаний, що такі заходи сприятимуть зменшенню негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в державі загалом.

За його словами, наказ про проведення операції "Мігрант" був підписаний міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, відпрацювання пройде спільно з працівниками Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-