На оголошення обвинувачення Насірову суд може витратити 2 роки - TI

На оголошення обвинувачення Насірову суд може витратити 2 роки - TI

Укрінформ
Громадські організації “Центр протидії корупції” та Transparency International Україна попросили  екс-голову ДФС Романа Насірова не затягувати розгляд його справи в суді.  

Справа в тому, що Роман Насіров попросив суд зачитати йому повний текст обвинувального акту, який складається з 774 сторінок. Засідання відбуваються раз на місяць та тривають близько години. Тому за перші 2 місяці слухань справи у суді вдалося зачитати лише 57 сторінок з 774 необхідних, стверджується у зверненні “Центру протидії корупції” та Transparency International Україна.

У ГО зауважують, що такими темпами, щоб зачитати екс-голові Державної фіскальної служби весь текст обвинувачення буде потрібно ще щонайменше 25 засідань суду, а це більше двох років, адже засідання відбуваються лише один раз на місяць “через завантаженість суду”.

У відкритому зверненні, опублікованому організаціями, вони закликають екс-очільника ДФС  погодитися заслухати скорочений текст обвинувачення, який складається з 70 сторінок.

Читайте також: Насіров прокоментував своє звільнення

Як відомо, Роман Насіров сам неодноразово заявляв про те, що готовий до захисту в суді та хоче якнайшвидшого розгляду його справи.

Екс-очільника ДФС Романа Насірова звинувачують у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364)  та службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК). Насіров обвинувачується в тому, що в період 2015-2016р.р. він незаконно дозволив компаніям нардепа-втікача Онищенка не сплачувати державі рентну плату за користування надрами. Ці дії Насірова завдали державі збитків на суму понад 2 млрд гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-