Керівник АРМА пояснив, чому приміщення "Гулівера" брали штурмом

Керівник АРМА пояснив, чому приміщення "Гулівера" брали штурмом

1394
Ukrinform
Голова Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Антон Янчук пояснив, чому отримання приміщень у комплексі "Гулівер" відбулося силовим шляхом.

Про це він розповів на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На моє особисте переконання, чотири місяці - це достатньо для того, щоб дійти до спільного знаменника стосовно порядку ухвали. І, як на мене, власник та користувачі приміщень не скористалися цим строком свідомо, маючи у своєму розпорядженні всю необхідну інформацію. Мова йде про виконання ухвали слідчого судді, яка є обов'язковою до виконання. І таке виконання має відбуватися шляхом комунікації, а не шляхом задіяння двох полків спецпризначення. Комунікація має відбуватися за столом переговорів, і аргументи в ході перемовин мають діяти, а не аргументи більш ніж ста осіб фізпідтримки, яких Нацагентство було змушене задіяти", - заявив Янчук.

Він зазначив, що фактичні користувачі приміщень можуть з управителем дійти згоди про навіть лояльніші умови оренди приміщень, ніж ті, які вони мають на сьогодні.

На запитання від шеф-редактора радіо "Вести" Андрія Блінова щодо гарантій збереження майна тих компаній, які наразі перебувають під контролем АРМА у комплексі "Гулівер", керівник АРМА відповів, що новим управителем приміщень наразі є ТОВ "Бізнес-центр "Навігатор", і саме управитель уповноважений проводити перемовини, погоджувати комерційні умови передачі майна в оренду, в тому числі збереження майна.

Також Янчук заявив, що управління використовуватиме силову підтримку для охорони згаданих приміщень до "вирішення ситуації та пошуку консенсусу".

"Ми є виконавцями судових рішень про передання майна в управління. А що передавати чи не передавати - це виключно прерогатива правоохоронних органів", - додав голова АРМА.

Читайте також: У Головній військовій прокуратурі пояснили, чому прийшли до газети "Вести"

Наприкінці зустрічі присутній на брифінгу шеф-редактор радіо "Вести" Андрій Блінов додав, що цю ситуацію він розцінює як тиск на медіа, і зазначив, що внаслідок подій 8 лютого журналісти звернулись до Нацполіції із заявою про перешкоджання журналістській діяльності.

Як повідомлялося, головний редактор газети "Вести" і сайту Vesti-ukr.com Оксана Омельченко написала на своїй сторінці у Facebook, що співробітники Нацполіції та Головної військової прокуратури ГПУ прийшли з обшуками до редакції газети "Вести", розташованої в офісі БЦ "Гулівер".

Раніше Укрінформу у відповідь на запит в АРМА повідомили, що три поверхи у БЦ "Гулівер" були їм передані в управління ухвалою Печерського райсуду від 29 вересня 2017 року. Оскільки агентство самостійно не управляє арештованими активами, 17 листопада АРМА уклало відповідний договір з ТОВ "Коллієрз Інтернешнл". Повноваження цієї фірми на управління офісними приміщеннями на 31,32 та 33 поверхах БЦ "Гулівер" були внесені до Держреєстру нерухомості.

Фото: © vesti-ukr.com

 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-