Уряд створив Раду з питань інтелектуальної власності

Уряд створив Раду з питань інтелектуальної власності

Оновлено
644
Ukrinform
Кабінет міністрів України сформував Раду з питань інтелектуальної власності.

Відповідну постанову ухвалено на засіданні уряду в середу, 7 лютого, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Рішення ухвалено без обговорення.

Як повідомляється на Урядовому порталі, Рада з питань інтелектуальної власності здійснюватиме координацію процесів щодо функціонування і розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

Планується, що Рада діятиме як тимчасовий дорадчий орган при Кабінеті міністрів. Очолить Раду перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Читайте також: Уряд створив Експортно-кредитне агентство

“Створення Ради є черговим важливим кроком до розбудови системи інтелектуальної власності в Україні, що є важливим пріоритетом роботи Уряду. Це також відповідає зобов’язанням України у рамках міжнародних угод, які є частиною світової системи охорони прав інтелектуальної власності”, - прокоментував Кубів рішення уряду.

Відповідно до положень щодо діяльності Ради, її основними завданнями є: координація взаємодії органів виконавчої влади у сфері інтелектуальної власності; визначення шляхів та механізмів розв’язання проблемних питань, що виникають під час формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності; розробка пропозицій у сфері інтелектуальної власності, зокрема щодо розвитку цієї сфери, забезпечення інтеграції України у міжнародний та європейський інтелектуальний простір з урахуванням національних інтересів, розвитку і реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності тощо.

Читайте також: «Майнінг» криптовалют. Проблемні питання та шляхи їх вирішення

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука, Рада з питань інтелектуальної власності стане надійним майданчиком для формування та координації політики у сфері захисту інтелектуальної власності з урахуванням експертної думки представників органів державної влади, бізнесу та громадського сектору. Це, у свою чергу, сприятиме ефективності реформи захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

До складу Ради увійдуть 30 осіб, серед яких: очільники ЦОВВ, силових структур, представники законодавчої та судової влади, керівники підприємств та громадських організацій.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-