Співробітників Агентства з розшуку активів не пустили в офіс "Вестей"

Співробітників Агентства з розшуку активів не пустили в офіс "Вестей"

1396
Ukrinform
Співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, виконуючи ухвалу Печерського суду, зробили чергову спробу прийняти в управління активи в одному з офісних центрів столиці.

Про це повідомляє прес-служба АРМА.

"Невідомі особи, порушуючи ухвалу суду та вимоги законодавства, чинять спротив представникам Національного агентства щодо виконання Ухвали суду та передачі офісних приміщень в управління Національному агентству. Доступ до приміщень заблоковано, вхід закрито ролетами", - йдеться в повідомленні.

В агентстві нагадали, що ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 28 вересня 2017 року у кримінальній справі №757/53395/17-к Національному агентству передано 31, 32 та 33 поверхи торговельно-офісного комплексу Gulliver, за адресою: м. Київ, площа Спортивна 1А для здійснення заходів з управління.

Читайте також: Фірма Клименка блокує державі доступ до своїх активів у БЦ "Гулівер"

"Невиконання законних вимог посадових осіб Національного агентства щодо усунення порушень законодавства у сфері управління активами є адміністративним правопорушенням відповідно до статті 188-48 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню є злочином відповідно до статті 382 Кримінального кодексу України", - наголосили в АРМА.

Як зазначають у агентстві, станом на сьогодні судове рішення щодо активів є чинним. Жодних інших судових рішень, які б забороняли Національному агентству здійснення заходів з управління активами не існувало і не існує. Таким чином, зазначена ухвала є обов’язковою до виконання відповідно до статті 129-1 Конституції України.

Офіс “Вестей” знаходиться на 32 поверсі будівлі ТЦ Gulliver.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-