Гужва пояснив свій від'їзд до Австрії

Гужва пояснив свій від'їзд до Австрії

Відео
1527
Ukrinform
Головний редактор видання "Страна.ua" Ігор Гужва розповів, що причиною свого виїзду до Австрії стали погрози фізичної розправи та вбивства.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Мені надходили погрози, в тому числі погрози фізичної розправи. В такій ситуації, не маючи надії на справедливий суд і цілком обґрунтовані побоювання в тому, що вся державна машина працює і буде продовжувати працювати на те, щоб посадити мене у в'язницю... Я прийняв рішення попросити політичного притулку в Австрії", - сказав він.

Читайте також: Гужва попросив притулку в Австрії

Крім того, він розповів, що вже робилися спроби замаху.

"Перед новим роком на мене був скоєний напад представниками організації С14. Я написав з цього приводу в поліцію і нам було відмовлено в порушенні кримінальної справи", - додав він. 

Тим часом, як повідомляє Громадське, екс-чиновник адміністрації президента Віктора Януковича, юрист Андрій Портнов консультує Гужву щодо отримання ним політичного притулку в Відні.

"Портнов сказав, що буде допомагати і консультувати мене з усіх питань, пов'язаних з наданням політичного притулку... Процедура максимум займає 15 місяців, може швидше. Мені видали документ, що свідчить, що моя заява прийняли до розгляду і весь цей час я зможу знаходиться в Австрії", - сказав сам Гужва.

Нагадаємо: Головний редактор інтернет-видання "Страна.ua" Ігор Гужва попросив політичного притулку в Австрії. Він виїхав з країни після того, як у нього закінчився термін запобіжного заходу. У той же час він залишається головним редактором даного ЗМІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-