Порошенко затвердив план багатонаціональних військових навчань на 2018 рік

Порошенко затвердив план багатонаціональних військових навчань на 2018 рік

1134
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко затвердив план проведення у 2018 році багатонаціональних військових навчань підрозділів ЗСУ на території нашої країни та їх участі у навчаннях поза її межами.

Про це повідомляє прес-служба глави держави з посиланням на відповідний Указ Президента.

«Президент Петро Порошенко затвердив «План проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил України на території України та їх участі у багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2018 рік», - йдеться у повідомленні. 

Порошенко також підписав Закон № 2270-VIII «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі в багатонаціональних навчаннях».

Згідно з документами, в Україні цього року планується провести ряд багатонаціональних навчань з підготовки підрозділів Збройних Сил: українсько-американські навчання «Репід Трайдент – 2018», українсько-американські навчання «Сі Бриз – 2018», багатонаціональні навчання «Світла Лавина – 2018», багатонаціональні навчання «Чисте небо – 2018» та українсько-румунські навчання «Ріверіан – 2018».

Читайте також: Майже 7 тисяч українських військових пройшли оборонні тренінги в Британії

У прес-службі поінформували, що реалізація положень Закону та Указу забезпечить виконання завдань у галузі безпеки і оборони,  підвищить ефективність реалізації національних програм щодо розвитку власних Збройних Сил та виконання міжнародних зобов'язань нашої держави.  Окрім того, проведення навчань дасть можливість збільшити фінансові надходження до національної економіки за рахунок надання відповідних товарів, робіт, послуг для підрозділів інших держав.

Відповідальність за підготовку і проведення у 2018 році багатонаціональних військових навчань на території України та забезпечення участі підрозділів Збройних Сил нашої держави у багатонаціональних навчаннях поза межами України у 2018 році покладається на міністра оборони України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>