Жителі непідконтрольних територій зможуть подати документи на ЗНО е-поштою

Жителі непідконтрольних територій зможуть подати документи на ЗНО е-поштою

Укрінформ
Для жителів тимчасово непідконтрольних територій Донбасу та Криму спрощено процедуру реєстрації на ЗНО. 

Вони зможуть подавати пакет документів  у електронному вигляді, а також реєструватися в додатковий період, повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки.

"Якщо житель непідконтрольних територій не зможе подати документи для реєстрації поштою, то він матиме змогу подати скан-копії документів електронним листом на адресу регіонального центру. Також якщо особа не зможе вказати українську адресу для отримання листа, інформація про результати реєстрації надійде на його електронну пошту. В такому випадку сертифікати ЗНО, які учасник мав отримати фізичним листом, зберігатимуться в регіональному центрі. Забрати їх можна буде у зручний час або в пункті проведення ЗНО під час першого тестування", - йдеться у повідомленні.

Аби взяти учать у ЗНО, цьогорічним випускникам з Криму та непідконтрольних територій Донбасу потрібно бути зарахованим за будь-якою формою навчання у загальноосвітній заклад на території України. Більше дізнатися про порядок такого зарахування можна на сайті Міністерства освіти та науки.

Якщо жителі тимчасово неконтрольованих територій, а також учасники АТО не зможуть зареєструватися в основний період, то для них буде доступна реєстрація в додатковий – з 3 до 21 травня.  

Читайте також: Вступ-2018: у Міносвіти назвали предмети ЗНО для кожної спеціальності

Цьогоріч для реєстрації на ЗНО вступники мають заповнити реєстраційну картку на сайті УЦОЯО та надіслати до регіонального центру комплект документів: заповнену реєстраційну картку; копію паспорта або інший документ; дві однакові фотокартки; копію документа про повну загальну середню освіту або довідку про здобуття такої впродовж 2018 року; документ, що підтверджує створення особливих умов (за потреби). Перед тим, як обирати предмети на ЗНО, кожен вступник має перевірити перелік конкурсних предметів, визначених на обрану ним спеціальність, у правилах прийому вишів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-