SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Чорному морі авіація ВМСУ провела спільні тренування з американцями - 12.01.2018 12:05 — Новини Укрінформ
У Чорному морі авіація ВМСУ провела спільні тренування з американцями

У Чорному морі авіація ВМСУ провела спільні тренування з американцями

Фото
1506
Ukrinform
Морська авіація Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Чорному морі провела спільні тренування типу PASSEX із кораблем USS CARNEY (DDG 64) Військово-морських сил США.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони. 

"У ході тренувань гелікоптери українських ВМС Ка-27пч та Ка-27пр в складних метеоумовах здійснили більше 10 посадок на борт американського корабля, провели розвідку та спостереження за надводною ситуацією", - йдеться у повідомленні.

За словами в.о.заступника командувача Військово-Морських Сил ЗСУ з бойової підготовки Андрія Куриленка, відпрацювання подібних сумісних елементів - це гарна нагода для отримання додаткових знань і удосконалення навичок взаємодії з іноземними колегами за сучасними стандартами.

Читайте також: Командувач ВМС – про заяву Путіна: у Криму була відремонтована техніка

Корабель USS CARNEY (DDG 64) Військово-морських сил Сполучених Штатів Америки 8 січня прибув до порту Одеси, де перебував із дружнім візитом до 11 січня.

Тренування типу PASSEX

Фото: МОУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-