Клiмкiн привiтав чеського колегу з 25-рiччям дипвiдносин

Клiмкiн привiтав чеського колегу з 25-рiччям дипвiдносин

Укрінформ
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін привiтав 1 сiчня чеського колегу з 25-рiччям встановлення дипломатичних вiдносин мiж двома державами.

Про це повідомляє Посольство України в Чеській Республіці.

«За 25 років дипломатичних відносин нам вдалося встановити конструктивний політичний діалог, побудувати міцну базу взаємної довіри і партнерства», - йдеться у вiтальнiй телеграмi віце-прем'єр-міністру, міністру закордонних справ Чеської Республіки Мартіну Стропніцкому.

Клімкін подякував чеському уряду за підтримку України у справі відновлення територіальної цілісності, боротьби проти російської агресії і реалізації курсу європейської інтеграції, а також привітав Стропніцкого з призначенням на посаду віце-прем'єра, міністра закордонних справ ЧР.

Читайте також: АТО: бойовики у перший день Нового року двічі обстріляли позиції ЗСУ

Глава українського МЗС нагадав, що в 1993 році Україна однією з перших визнала Чеську Республіку після розпаду Чехословаччини і сьогодні радіє з того, що країні вдалося зайняти міцне місце в сім'ї європейських народів.

Посол України в ЧР повiдомив, що в наступному році очікується пожвавлення двостороннього політичного діалогу. Стосовно двосторонньої торгівлi, то за 10 місяців 2017 року вона сягнула 1,27 млрд доларів, що майже на 28% більше, ніж за такий же перiод попереднього року. Український експорт до Чехії при цьому зріс майже на чверть. 25 років з часу вставновлення дипломатичних відносин між Україною і Чеською Республікою виповнюється 1 січня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-