Затверджений план заходів до 80-річчя від дня народження Чорновола

Затверджений план заходів до 80-річчя від дня народження Чорновола

3534
Ukrinform
Уряд затвердив план заходів із підготовки та відзначення 80-річчя від дня народження визначного політичного і державного діяча В’ячеслава Чорновола. 

Відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету міністрів України 20 грудня, повідомляє Міністерство культури.

“До дня народження В’ячеслава Чорновола буде проведена церемонія покладання квітів до пам’ятника державному діячеві у місті Києві, а також до пам’ятних знаків, встановлених на його честь в інших населених пунктах. У столиці, а також на батьківщині В’ячеслава Чорновола, в інших населених пунктах, пов’язаних з його діяльністю,  відбудуться меморіальні заходи за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості”, - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Премію Чорновола вручили за журналістську роботу про Ліну Костенко

Як зазначається, у грудні 2017-го – березні 2018 року відбудуться конференції та круглі столи, присвячені життю і діяльності В’ячеслава Чорновола, будуть організовані  виставки документів та фотоматеріалів, присвячених його діяльності, відкриті нові та оновлені існуючі тематичні музейні експозиції.

Заплановано широке висвітлення заходів з підготовки та відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола, трансляцію тематичних та інформаційно-пізнавальних передач, демонстрацію документальних та художніх фільмів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-