У МОН запевняють, що Венеціанська комісія не вимагала змін закону

У МОН запевняють, що Венеціанська комісія не вимагала змін закону "Про освіту"

1624
Укрінформ
Венеціанська комісія запропонувала подовжити перехідний термін при запровадженні ст. 7 закону "Про освіту", а не вимагала зміни до закону.

Про це в ефірі телеканалу Еспресо заявив заступник міністра  освіти та науки Павло Хобзей, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Є рекомендація продовжити перехідний термін. Законодавець дав нам два роки на запровадження та реалізацію ст 7. А Венеціанська комісія пропонує подовжити цей термін, хоча не вказує на скільки. Будемо говорити з парламентаріями, принаймні Міністерству було б легше, якщо  термін цей продовжити", - сказав Хобзей.

Читайте також: Рекомендації "венеціанки" можуть втілити за латвійською моделлю - МОН

Заступник міністра зауважив, що сам закон "Про освіту" носить рамковий характер і стосується всіх рівнів освіти. Саме  ст.7 закону потребує деталізації, над чим власне зараз і працює робоча група, яка займається розробкою закону "Про загальну середню освіту" - в документі буде прописано три моделі запровадження навчання державною мовою, які будуть пристосовані до кожної мовної групи та враховувати особливості національних меншин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-