Мін'юст: Дані про всі виплати за рішеннями ЄСПЛ - у публічному доступі

Мін'юст: Дані про всі виплати за рішеннями ЄСПЛ - у публічному доступі

1448
Ukrinform
Інформація про здійснення виплат за рішеннями Європейського суду з прав людини є в публічному доступі. 

Про це інформує прес-служба Міністерства юстиції України

«Вся інформація щодо прийнятих рішень Європейського суду з прав людини та здійснених виплат з боку Мін'юсту по цих рішеннях доступна кожному громадянину», -  зазначають у Мін'юсті. 

Як повідомляється, отримати відповідні дані щодо прийнятих рішень можна на сайті ЄСПЛ і на сайті Верховної Ради України, ідеться в повідомленні. 

Дані щодо виплати коштів згідно з рішенням ЄСПЛ, зазначає прес-служба, можна побачити на публічному сайті Міністерства фінансів України за посиланням spending.gov.ua/transaction, ввіши код ЄДРПОУ Міністерства юстиції 0015622 та вибравши період оплати.

У Мін'юсті наголошують, що «жодних боргів за рішеннями ЄСПЛ відносно громадян України наша держава не має». 

«Виплати по більше ніж 5 000 справ виконані згідно з рішеннями ЄСПЛ у передбачений українським та міжнародним законодавством порядок та строк», -  ідеться в повідомленні.

Читайте також: Мін’юст розповів деталі справи, яка могла спричинити обшуки НАБУ

Також у Мін'юсті нагадують, що у 2014 році взяли на себе зобов'язання ліквідувати заборгованість у справах ЄСПЛ і цього року виконали це зобов'язання. 

Зокрема зазначається, що у 2014 році виплатили 169,8 млн грн, у 2015 році - 640 млн грн, у 2016 році - 612,3 млн грн, у 2017 році - 56,9 млн грн.

«Суми справедливої сатисфакції та сплати за рішеннями національних судів проводяться в порядку надходження рішень з ЄСПЛ та по мірі надання заявниками та іншими особами необхідної інформації для виконання платежу. Отже, необхідності в формуванні окремого реєстру на сьогодні немає, оскільки немає черги по сплатах і абсолютно вся інформація з цього приводу є у відкритому доступі», -  наголошують у відомстві, підкреслюючи, що законодавчої вимоги вести реєстр даних сплат немає, проте, додають, готові розглянути можливість створення такої бази даних окремо, якщо на це є суспільний запит. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>