У Сухопутних військах немає бригади без бойового досвіду - генерал

У Сухопутних військах немає бригади без бойового досвіду - генерал

933
Укрінформ
Усі бригади, полки і окремі частини Сухопутних військ ЗС України вже мають бойовий досвід.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко.

"Всі бригади Сухопутних військ, всі полки й окремі частини мають бойовий досвід і виконували протягом всіх цих трьох років бойові завдання. Немає жодної військової частини в Сухопутних військах, яка не мала б бойового досвіду, кожна – за напрямками своєї діяльності",  - заявив він.

Генерал зазначив, що залежно від року війни, від періоду застосування в цій війні, частка участі Сухопутних військ у бойових діях “коливалася від 80 до 90%”. 

“Ми з повагою ставимося до зусиль інших силових структур, таких як Служба безпеки України, Державна прикордонна служба, Національна гвардія, Національна поліція. Але проводити якісь паралелі між ними було б не зовсім коректним. Справа в тім, що Сухопутні війська, як і Десантно-штурмові війська, і Морська піхота, завжди виконують задачі на першій лінії. Всі інші – на другій і далі”, - зазначив Попко.

Читайте також: Воїни Сухопутних військ першими стали на захист незалежності - Порошенко

Командувач також повідомив, що частини і підрозділи Сухопутних військ перебувають у районах конфлікту в Донецькій та Луганській областях за принципом ротації: приблизно 7-8 місяців виконання бойових завдань, 5-6 місяців – відновлення боєздатності в пунктах постійної дислокації. “Там здійснюється доукомплектування, ремонт озброєння і військової техніки, особовому складу надаються відпустки. Потім знову повернення до виконання бойових завдань на фронті”,  - додав він.

Більш детальніше  читайте в  інтерв’ю на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-