Виші до 31 грудня мають підготувати правила вступу в 2018 році

Виші до 31 грудня мають підготувати правила вступу в 2018 році

1034
Ukrinform
До 31 грудня заклади вищої та професійної освіти повинні розробити Правила прийому на 2018-й, внести їх до єдиної державної електронної бази у сфері освіти та оприлюднити на своїх веб-ресурсах. 

Про це йшлося під час регіональних нарад-семінарів щодо вступної кампанії 2018 року, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Після офіційної реєстрації в Мін’юсті Умов прийому на 2018 рік, розроблених МОН, завданням закладів освіти є створення власних Правил прийому. Це має бути виконано упродовж грудня. Також до кінця року Правила мають бути внесені до єдиної державної електронної бази у сфері освіти та оприлюднені на веб-сторінках закладів», – зазначив начальник Департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Заклади мають внести до ЄДЕБО й конкурсні пропозиції та параметри вимог до вступників на ті чи інші освітні програми. Основні конкурсні пропозиції, тобто ті, де може бути бюджетний набір, теж потрібно внести до 31 грудня. Вони будуть враховані під час формування державного замовлення. Небюджетні конкурсні пропозиції можна вносити до 1 травня 2018-го.

Читайте також: Вступ-2018: запрацювали нові правила для абітурієнтів

Можливість вносити Правила прийому до ЄДЕБО буде відкрита вже наступного тижня. Також з 2018 року для користувачів ЄДЕБО (закладів освіти) буде запроваджено подвійну авторизацію. Вхід до системи відбуватиметься через логін та пароль, які діють сьогодні, та електронний цифровий підпис користувача навчального закладу. Докладніша інформація про порядок використання підпису буде розміщена на сайті «Інфоресурсу».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>