Закордонний паспорт: у Міграційній службі пояснили, коли припиняться затримки

Закордонний паспорт: у Міграційній службі пояснили, коли припиняться затримки

Укрінформ
Державна міграційна служба констатує продовження затримок у видачі закордонних паспортів, проте очікує нормалізації ситуації зі строками персоналізації паспортів до березня 2018 року.

Про це повідомляється на сайті відомства

Зазначається, що ДМС спільно з поліграфкомбінатом «Україна» намагаються йти назустріч всім без виключення громадянам, які звертаються із заявами про прискорення персоналізації паспортів. 

Однак, інформують в Міграційній службі, ці звернення опрацьовуються вручну і їх кількість є на межі фізичних можливостей працівників.

«У січні 2018 року заплановано запуск на поліграфкомбінаті «Україна» додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми оплаченого адміністративного збору», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Консул назвав основні проблеми українських заробітчан у Польщі

Також наголошується, що на сьогодні затримка у видачі паспортів триває, тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-